Menu

Psiaki zwierzaki

Blog będzie głównie o psach rasowych ale będą też kundelki , czasem będą się pojawiały informacje o mniejszych zwierzątkach np.chomiki itp. Zapraszam wszystkich postaram się aby było ciekawie !

West

magdasmile

20161225_1050401Powiem wam kilka informacji o Westach. Są to psy energiczne, inteligentne, przyjacielskie. Szybko sie uczą ale i też nudzą dlatego pamiętajmy aby nasze nauki psa trwały krótko ale często sie powtarzały. Powinny jeść karmę Royal Canin na początek junior, a następnie dla dorosłych psów. Nadają się dla rodzin z dziećmi, bo lubią się bawić, spacerować (potrzebują min. 1 spaceru na dzień). Gdy kupimy westa to nasz dom sie orzywi będzie pełen radości, zabawy, będzie głośno i nie nudno. West jednak po pewnym czasie wybrzydzaja sobie karmę i oczekują na mięso a zwlaszcza gdy
da sie im kilka razy one to sobie bardzdo dobrze zapamiętają. Ale nie możemy zapominać o tym,  że mają bardzo wrażliwe żołądki NIE WOLNO IM JEŚĆ KOŚCI ! sama mam westa i wiem jak to jest przez pierwsze tygodnie kiedy z nami był to już miał problemy żołądkowe, nawet weterynarz juz nie wiedział co ma robić, bo rzadne zaszczyki ani tabletki nie pomagały, wkoncu kazał kupić karmę Royal Canin gastrointenstinal i to jak narazie odpukać pomogło i mój Roki nie ma problemów ale znowu jest problem z wybrzydzaniem ale to taki problem że prawie żaden w porównani do tego co był. West gdy się obrazi potrafi nawet 3 dni nie jeść. Podsumujmy są to psy bardzo fajne średniego wzrostu o białym umasczeniu , są godne polecenia.

Podoba wam sie mój 1 wpis ? Piszcie w komentarzach i doradzajcie ewentualne zmiany. Pozdrawiam ! 

© Psiaki zwierzaki
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci